FAQ

Czy jest możliwość zakupu hurtowego?
Tak, jest możliwość zakupu hurtowego naszych produktów. W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@sisiandme.pl

Czy jest możliwość wymiany lub zwrotu produktu?
Tak, jest możliwość wymiany lub zwrotu produktu, pod warunkiem, że produkt jest fabrycznie nowy, nie noszący śladów użytkowania.

Czy kule do kąpieli można stosować codziennie?
Kule do kąpieli można stosować codziennie. Kule kąpielowe są produktem wielofunkcyjnym, nie tylko relaksują ale również natłuszczają ciało, tak że nie po kąpieli nie musisz używać balsamu ani masła do nawilżenia ciała.

Do jakiego rodzaju skóry można używać peelingu cukrowego?
Peeling cukrowy Cud Malina przeznaczony jest do skóry każdego rodzaju skóry. W przypadku skóry wrażliwej należy pamiętać aby podczas aplikacji stosować peeling na mokrą skórę i delikatnie masować kolistymi ruchami.

Czy świece sojowe są zdrowsze?
Świece sojowe są zdrowym odpowiednikiem świec parafinowych. Nie emitują żadnych szkodliwych toksyn dla zdrowia i środowiska. Odpowiednie dla alergików, zwierząt i dzieci. Co istotne, w przeciwieństwie do tradycyjnych świec, wosk sojowy podczas palenia nie uwalnia substancji rakotwórczych (benzen, toluen). Podczas spalania wosku sojowego emisja dwutlenku węgla jest niemalże zerowa w porównaniu z parafiną.

Czy świece sojowe są wykonywane ręcznie tj. handmade?
tak, nasze świece sojowe są wykonywane w 100% ręcznie. Ręcznie podgrzewamy wosk sojowy, wklejamy knoty oraz zalewamy świece.

Czy świece sojowe będą odpowiednie dla alergika?
Tak, świece sojowe są odpowiednie dla alergików.

Które produkty będą doskonałym wyborem do codziennej pielęgnacji twarzy?
Do codziennej pielęgnacji twarzy polecamy hydrolaty i lekki krem nawilżający Balance

Hydrolaty z powodzeniem zastąpią nam tonik, mgiełkę odświeżającą do twarzy czy kompres na zmęczone oczy. Sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, szczególnie podczas podróży samolotem jako nawilżająca mgiełka do twarzy. Ich wygodne opakowanie 50 ml bez problemu zmieści się w kobiecej torebce. Nasącz waciki hydorlatem i nałóż na zmęczone powieki. Natomiast oleje do twarzy sprawdza się podczas odbudowy bariery hydrolipidowej. Można je stosować podczas masażu twarzy oraz dodając pare kropel do ulubionego kremu.

Czy produkty można zakupić tylko i wyłączne online?
Nasze produkty można zakupić online oraz w wyselekcjonowanych sklepach stacjonarnych. Zapraszamy również do 33 sklepów Empik w całej Polsce i 18 sklepów Kontigo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl