O NAS

O nas

Cześć jestem Sylwia.

Opowiem Ci jak stworzyłam manufakturę kosmetyków naturalnych Sisi&Me. To był grudzień 2017 rok, wraz z moim obecnym mężem - wtedy jeszcze partnerem chcieliśmy podarować na święta swoim bliskim oprócz kupionych prezentów coś od serca. Uważam że takie prezenty cieszą najbardziej. Pamiętam to jak dziś, zrobiliśmy nalewkę pomarańczową, peeling cukrowy ze startą skórką pomarańczy oraz olejkiem eterycznym i... kulę kąpielową. Powstała po obejrzeniu miliona filmików na YouTubie DIY :).

Zrobiłam ją w różowej, silikonowej foremce na babeczki i nie ukrywam, że była beznadziejna :) Ale... po jakimś czasie stwierdziłam, że to nie może być aż tak trudne aby taka kula wyszła perfekcyjnie. Pewnego dnia zrobiłam turne po sklepach i kupowałam wszystkie kule kąpielowe jak szalona. Codziennie testowałam nawet po 2. (nie pytajcie jakie miałam rachunki za wodę).

Siedząc w wannie zapisywałam co mi się w nich podobało a co nie i czego brakuje. Mam ten czarny notes A5 do dziś, to w nim zapisywałam moje pierwsze receptury :) Wiedziałam jaką kulę chcę stworzyć, czego od niej oczekuje jako konsument. Miała spełniać moje 3 kryteria: nawilżać ciało, tak aby nie było trzeba używać balsamu, ładnie pachnieć a woda miała przyciągać oko.

Zrobiłam taką kule, ale zajęło mi to prawie rok. Rok pełen łez, wydanych pieniędzy, małych sukcesów i porażek. Co najważniejsze nie podałam się i tak powstała moja pierwsza kula różana, mam do niej bardzo duży sentyment. Kule rozdawałam po znajomych w celu zbieraniu opinii czy to co stworzyłam w ogóle nadaje się do użytku. Byli zachwyceni jakością kuli i to dzięki nim i mojemu mężowi moja przygoda się rozpoczęła. 

 

Dlatego jestem i spełniłam swoje marzenie. Oto moja własna marka Sisi&Me z wyjątkowymi kosmetykami, które na pewno przypadną do Twojego gustu.

Twój DOM, to Twoje SPA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl