Program lojalnościowy Sisi&MeWitaj w programie lojalnościowym Sisi&Me. Specjalnie dla Ciebie wyszliśmy z nową inicjatywą, która pozwoli zebrać punkty, które z kolei odblokują specjalne rabaty, promocje i niespodzianki. A to wszystko za zakupy i aktywność w sklepie. Poniżej przygotowaliśmy nieco więcej informacji na temat samego klubu Sisi&Me.Jak dołączyć do programu lojalnościowego Sisi&Me?

Wystarczy utworzyć konto w naszym sklepie sisiandme.pl udając się tutaj. Dodatkowo dołączenie do newslettera zostanie nagrodzone zniżką na pierwsze zakupy, oraz innymi niespodziankami, które zostaną wysłane na podany adres e-mail.

Jakie korzyści przyniesie dołączenie do programu lojalnościowego Sisi&Me?

Klub Sisi&Ja powstał, aby docenić najaktywniejszych i najbardziej lojalnych klientów. Za każde zakupy otrzymasz punkty lojalnościowe, które z kolei odblokują kolejne progi rabatowe. Co ważne punkty otrzymane za zakupy z klubem Sisi&Me nie są zerowane przy każdych kolejnych zakupach i się sumują. Pierwszy próg Glam Beige wymaga posiadania 500 punktów i odblokowuje stałą zniżke 5% > kolejne Rose Gold 10% > Premium Green to 15% stałej zniżki przy każdych zakupach. Zniżka obowiązuje do czasu odblokowania kolejnego progu, który ją zwiększa. Każdy próg uprawnia do wzięcia udziału w specjalnych wydarzeniach, otrzymania specjalnych promocji i niespodzianek.Ważne: Rabaty klubu obowiązują tylko na produkty marki Sisi&Me, chyba, że regulamin promocji, kolaboracji uwzględnia wyjątki.


Jak zbierać punkty?

Punkty są przyznawane za zrobienie każdych zakupów. Konieczną rzeczą jest wcześniejsze zalogowanie się na konto. W przypadku niezalogowania się, punkty nie zostaną przyznane. Nasz status zalogowania się w sklepie możemy zobaczyć na zielonym pasku na samej górze.


Jeżeli widnieje na nim nasz adres e-mail użyty przy zakładaniu konta, to zostaną przyznane punkty lojalnościowe. Nie ma możliwości przyznania punktów na konto za zakupy zrobione na niezalogowanym koncie.  Punkty są przyznawane za następujące aktywności:


Za każde wydane 1 PLN na produkty marki Sisi&Me otrzymasz 1 pkt lojalnościowy.


Otrzymaj aż 30 pkt za zapisanie się do newslettera.
Nie spamujemy :)


Napisz opinie o produkcie.
Na daną chwilę nie dotyczy to systemu TrustMate.


Gdzie mogę sprawdzić ilość posiadanych punktów?


To proste. Po zalogowaniu się, udaj się do panelu konta klikając na [TWOJE KONTO], lub ikonę w menu w przypadku urządzeń mobilnych. Następnie przewiń stronę w dół, gdzie znajdziesz stan posiadanych punktów i swój próg rabatowy.

Jak zapisać się do newslettera?


Na stronie głównej sisiandme.pl znajduje się specjalne pole, gdzie wystarczy wpisać swój adres e-mail, a następnie zgodzić na otrzymywanie wiadomości pocztą elektroniczną z naszymi promocjami, ofertami i niespodziankami. Na start za zapisanie się do newslettera wysyłamy kupony rabatowe -5% na pierwsze zakupy.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl