SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

(+48) 784 594 994 LUB NAPISZ INFO@SISIANDME.PL.

Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ikona transport  DOSTAWA JUŻ W 24H

ikona skarbonka  DARMOWA WYSYŁKA OD 180 ZŁ

Ikona natury  NATURALNE KOSMETYKI

Regulamin Konkursu

1. Organizatorem konkursu jest firma GSMT Sp z o.o. z siedzibą w Jabłonce.
2. Konkurs rozpoczyna się dnia 10.01.2020, a kończy dnia 17.01.2020. O godzinach zakończenia konkursu użytkownicy zostaną poinformowani na platformie Instagram w dniu zakończenia.
3. W konkursie może wziąć udział każda osoba zamieszkała na terenie Polski.
4. Wymagane jest posiadanie konta w serwisie Instagram.
5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest pozostawienie komentarza z odpowiedzią na pytanie zadane w zadaniu konkursowym, oraz polubienie naszego profilu w serwisie Instagram @sisiandmecosmetics. Kryterium wyboru zwycięzcy jest najlepszy komentarz wybrany przez jury.
6. Wszelkie reklamacje i zastrzeżenia dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez Uczestników w formie pisemnej listem poleconym na adres siedziby Organizatora najpóźniej w ciągu 7 (siedmiu) dni od daty zakończenia Konkursu. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany listem poleconym (o ile uczestnik nie wyrazi zgody na przesłanie powiadomienia jedynie drogą elektroniczną), w terminie 7 (siedmiu) dni. Jakiekolwiek inne zastrzeżenia, pytania, komentarze lub skargi dotyczące konkursu mogą być kierowane drogą elektroniczną na adres mailowy Organizatora: info@sisiandme.pl.
7. Dane zbierane przez firmę GSMT Sp z o.o. (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy) są wymagane do wysyłki nagrody przez Organizatora.
8. Konkurs nie jest powiązany z serwisem Instagram, ani przez niego sponsorowany. Firma GSMT Sp z o.o. odciąża serwis Instagram od odpowiedzialności za ewentualne roszczenia.
9. Firma GSMT Sp z o.o. zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu zakończenia konkursu.

Aktualizacja:
Konkurs zakończył się w dniu 19.01.2020 o godz. 23:00 w serwisie instagram.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl