Poznaj nas

 

Jesteśmy Sisi&Me!

Polska marka kosmetyków naturalnych, której pojęcie „handmade” jest dobrze znane. Naszą misją jest wyjście naprzeciw Twoim oczekiwaniom, poprzez staranny dobór naturalnych składników. Receptury naszych kosmetyków są opracowane w oparciu o długoterminowe metody właściwego doboru surowców i aromatów. Jesteśmy miłośnikami ekologicznego trybu życia, dlatego staramy się używać opakowań less-waste, które nadają się do ponownego użycia. Kosmetyki tworzymy z pasją, którą chcemy się z Tobą podzielić. Codzienna pielęgnacja, to przyjemność nie tylko dla ciała, ale również zmysłów. Zapach, konsystencja i działanie produktów sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.


Ekologia

Możemy się rozpisać na temat jak przestrzegamy swoich własnych wytycznych i jaki ma to wpływ na środowisko, ale w skrócie możemy powiedzieć, że segregujemy starannie nasze pozostałości w pracowni, staramy się używać opakowań less-waste, które później dodając nieco kreatywności mogą zagościć ponownie na waszych domowych półkach. Staramy się zminimalizować zużycie plastiku w naszych produktach jeżeli jest to możliwe. Nasze surowce zamawiane są w większych ilościach, aby wyeliminować niepotrzebne opakowania, w których do nas trafiają. Zamówienia pakujemy przy użyciu kartonu i ekologicznych chrupek, które bezpiecznie można zutylizować za pomocą zwykłej wody. Do pakowań większych zamówień biznesowych ponownie używamy opakowań, które otrzymaliśmy wcześniej dając im ponowne życie.Unikalne kompozycje składu i zapachu

Każdy produkt to unikalna kompozycja starannie wyszukanych surowców i zapachów. Przed stworzeniem kolejnego naszego małego dzieła przez miesiące poszukujemy wyjątkowego połączenia, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom nie tylko prawdziwych miłośników naturalnych kosmetyków. Dlatego używając naszych produktów wiesz, że są dopracowane w każdym możliwym szczególe. Nie, nie żartujemy. Polecamy sprawdzić jak wyjątkowy jest nasz peeling do ciała Cud Malina.

Parabenom i SLS-om mówimy NIE!Dowiedz się więcej klikając na poniższe kafelki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl